środa, 7 kwietnia 2010

naszyjnikJest on zrobiony z filcu
kamyków koralików i sznurka woskowanego.


6 komentarzy:

 1. Oswojenie przez przywiązanie sznurkiem... ciekawe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, to jest prawdziwe oswojenie :-) Przepiękne i naprawdę pomysłowe. Super pasuje do tego wyzwania:-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehhh...Zupełnie się nie przygotowałam do tego wyzwania...Każda z dziewcząt wymyśliła dla swojego dzieła jakąś artystyczną nazwę i umieściła opis swojej pracy.Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :)
  Jeżeli chodzi o temat wyzwania to tak oto wyobraziłam sobie oswajanie kamyków.Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to właśnie kamienie-nie szlachetne ani nie jakieś korale tylko zwykłe kamyki.Wiem,że to przywiązanie sznurkiem może kłócić się z tematem oswajania ale myślę,że każdy może ten temat interpretować na swój własny sposób.Dla mnie oswoić oznacza zrobić taką pracę, aby surowe kamienie nie wyglądały na smutne i takie nijakie.Stąd właśnie zastosowanie pomarańczowej muliny, niebieskiego sznurka woskowanego,pomarańczowych kwiatów z filcu oraz niebieskich i pomarańczowych koralików.A sznurek a właściwie pomarańczowa mulina nie dość,że posłużyła jako ozdoba to jeszcze zastąpiła klej,który w całości został zużyty na ozdoby wielkanocne.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja bym motywu oswojenia dopatrywała się w użyciu kwiatów filcowanych. Kamień - zimny, twardy został ułożony na miękkim i delikatnym kwiatku. Jak na poduszce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ups, przepraszam, absolutnie nie chciałam nikogo urazić, taki już mam jęzor zbyt długi ;-(

  OdpowiedzUsuń
 6. Asjah nie ma za co przepraszać.Ja się nie gniewam.Nie wszystkim podoba się to samo!Każdy ma swój gust!Poza tym to mój pierwszy udział w wyzwaniu...

  OdpowiedzUsuń